Hledáš práci na třísměnný provoz s volnými víkendy? Do naše týmu v Nošovicích hledáme nové pracovníky. Možnost kariérního růstu a získání nových zkušeností. Jedná se o jednoduchou práci v oblasti odpadového hospodářství. V případě zájmu zašli životopis, nebo mne kontaktuj na níže uvedeném telefonním čísle.

Pracovní náplň:
- lehká činnosti, se kterou budete řádně seznámeni
- práce s obalovým materiálem
- třídění materiálu
- lisování obalového materiálu
- práce na VZV (bez zkušenosti naučíme)

Požadujeme

- ochotu pracovat v tří směnném provoze (ranní/odpolední/noční)
- do budoucna potřeba VZV - školení zajištěno
- spolehlivost
- zodpovědnost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme

- třísměnný provoz
- víkendy volné
- mzda od 130,- Kč/hod., po zkušební době navýšení 140,- Kč
- stravenky
- garantovaný přestup do kmene po 6 měsících
- prohlídky provozu s koordinátorem

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na uvedeném tel.čísle.

Pracoviště: Nošovice, Frýdek-Místek
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 130 - 150 Kč/hod.
Počet míst: 5
Vhodné i pro: Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: Comac jobs s.r.o.
Zadavatel: Barbora Böhmová
Lokalita: Frýdek-Místek
Zavolat: Zobrazit kontakt 722903311
Comac jobs s.r.o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.